loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają uchwyt magnetyczny.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie można odszukać w naszym sklepie internetowym w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest urządzenie do rozdzielania metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w masie śmieci, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, ułatwia czynności, a czasami jest jedynym rozstrzygnięciem pozwalającym na segregację odpadów metalowych. Także maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na następnym etapie stosują techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia książęta krajowych złomowisk. Kto jak kto, lecz Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi stertę gratów przerabia się w dochód. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo wspiera ich w działaniu ponieważ to proste, ale produktywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy-neodymowe.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube