loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek sprawdzają uchwyt z magnesem.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest narzędzie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, usprawnia działalność, a czasami jest ostatnim wyjściem pozwalającym na segregację elementów metalowych. Również narzędzia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, natomiast dopiero na następnym poziomie wdrażają technologie optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni doskonale wiedzą jak coś co wygląda na stertę gratów przerabia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bowiem to niezwykle wydajne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy-neodymowe.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube