loading...

Próby magnesu neodymowego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt znajdziecie Państwo na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest wyposażenie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wykrywania okazów z metali żelaznych zagubionych w stercie śmieci, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego typu, ułatwia pracę, a czasami jest jedynym rozwiązaniem pozwalającym na segregację skrawków metalowych. Ponadto urządzenia do oddzielania metali kolorowych w pierwszej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, natomiast dopiero na następnym etapie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości królowie polskich złomowisk. Kto jak kto, lecz Oni dokładnie radzą sobie z tym jak coś co wygląda na pryzmę gratów zamienia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 absolutnie im w tym pomaga ponieważ to proste, ale wydajne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://magnesy-neodymowe.pl już nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube