loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek wypróbowują uchwyt magnetyczny.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym niezbędne jest urządzenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych utraconych w stercie odpadków, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, optymalizuje działalność, a momentami jest ostatnim wyjściem umożliwiającym selekcję elementów metalicznych. Ponadto narzędzia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy używają separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to bez wątpienia krezusi naszych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co przypomina stertę gratów zamienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie wspiera ich w działaniu ponieważ to niezwykle wydajne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza strona https://magnesy-neodymowe.pl nie wspiera już IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube