loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek wypróbowują uchwyt z magnesem.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest urządzenie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania elementów z metali żelaznych zagubionych w stercie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia pracę, a czasami jest jedynym rozwiązaniem umożliwiającym segregację odpadów metalowych. Również maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania używają separatorów magnetycznych, natomiast tylko na kolejnym poziomie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa oraz pan Edek to bez cienia wątpliwości krezusi krajowych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dokładnie wiedzą jak coś co na pozór stanowi górę gratów zamienia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bowiem to proste, ale kreatywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasz firmowy serwis https://magnesy-neodymowe.pl już nie obsługuje Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube