loading...

Nasza propozycja - uchwyty magnetyczne z magnesem z neodymu NdFeB ceny.

Magnetyczne uchwyty są specyficzną, nietypową odmianą magnesu z neodymu, który do swojego działania wykorzystuje pole magnetyczne o określonym kierunku działania i odpowiedniej sile magnetycznej. Uchwyty z magnesów, dzięki użyciu specjalnych soczewek w obudowie urządzenia, mogą znacznie zwiększyć generowaną moc - czasami nawet do 6 razy. Tego typu uchwyty przeznaczone są do wydajnego przyciągania, przytrzymywania i transportu przeróżnych stalowych elementów o dowolnym rozmiarze.

Gdzie są używane uchwyty magnetyczne?
Przede wszystkim takie uchwyty z magnesami wykorzystuje się do automatyzacji najróżniejszych technologicznych procesów. Jeśli sprzęt będzie pracował w temperaturze do 450 stopni Celsjusza, znacznie lepiej będzie wykorzystać magnetyczne uchwyty z magnesami w wersji Alnico. Normalny magnes neodymowy N38 może wytrzymać temperaturę do 80 stopni Celcjusza - maksimum do 220 oC. Dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju otworów, obudów, a w nich wewnętrznych i zewnętrznych gwintów, uchwyty magnetyczne znalazły swoje zastosowanie również jako urządzenia do poszukiwań miejsc pod wodą.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza strona https://magnesy-neodymowe.pl nie obsługuje Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube