loading...

Magnetyczne uchwyty z silnymi magnesami z neodymu aktualne ceny.

Uchwyty magnetyczne są specyficzną, nietypową odmianą neodymowego magnesu, który do swojej pracy używa magnetyczne pole o określonym kierunku działania i odpowiedniej wartości siły magnetycznej. Uchwyty z magnesów, przez wykorzystanie specjalnych soczewek w obudowie uchwytu, znacznie zwiększają moc całkowitą - nawet kilkukrotnie. Uchwyty o takiej konstrukcji są przeznaczone do bezpiecznego przyciągania, chwytania oraz przenoszenia najróżniejszych obiektów o dowolnym rozmiarze.

Gdzie są stosowane uchwyty z magnesów?
W pierwszej kolejność tego typu magnetyczne uchwyty są stosowane do automatyzacji rozmaitych procesów produkcyjnych. Jeśli uchwyt ma pracować w temperaturze do 450 o C, lepiej będzie zastosować uchwyty magnetyczne z magnesami Alnico. Normalny magnes z neodymu N38 może wytrzymać zakres temperatur do 80oC - maksimum do 220 stopni Celcjusza. Poprzez użycie rozmaitych otworów czy obudów, a w nich gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, magnetyczne uchwyty są szeroko użytkowane też jako magnesy do poszukiwań dna akwenów wodnych.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasz serwis https://magnesy-neodymowe.pl już nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube