loading...

Uchwyty magnetyczne z magnesami cennik.

Magnetyczne uchwyty są specyficzną, nietypową odmianą neodymowego magnesu, który do swojej pracy używa mocne pole magnetyczne o określonym kierunku działania i odpowiednio dużej sile magnetyczne magnetycznej. Uchwyty z magnesów, dzięki zastosowaniu specjalnych soczewek zamontowanych w obudowie, mogą znacznie zwiększyć całkowitą moc - nawet sześciokrotnie. Uchwyty tego typu są przeznaczone do bezpiecznego przyciągania, chwytania i transportowania rozmaitych obiektów bez względu na rozmiar.

Do czego służą uchwyty z magnesów?
Na przykład prezentowane uchwyty z magnesami wykorzystywane są do automatyzacji rozmaitych procesów produkcyjnych. Jeśli sprzęt będzie pracował w temperaturze do 450 stopni Celsjusza, znacznie lepiej będzie zastosować magnetyczne uchwyty posiadające magnesy Alnico. Typowy magnes neodymowy N38 wytrzymuje temperaturę do 80oC - maksymalnie do 220 oC. Dzięki użyciu przeróżnych otworów czy obudów, a w nich zewnętrznych i wewnętrznych gwintów, uchwyty z magnesów znajdują szerokie zastosowanie także jako urządzenia do poszukiwań dna zbiorników wodnych.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasz firmowy serwis https://magnesy-neodymowe.pl nie obsługuje IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube