loading...

Zabawki z magnesem neodymowym cena.

Neodymowe magnesy posiadają mnóstwo praktycznych zastosowań. Służą również do zabawy. Ogromną popularnością cieszą się przykładowo dostępne u nas magnetyczne zabawki z serii XMAG2, świetnie rozwijające kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie zarówno u dzieci i dorosłych bez względu na wiek. Zastosowane w naszych zabawkach kreatywnych silne neodymowe magnesy, pozwalają na budowanie oryginalnych przestrzennych konstrukcji. Niezwykłą cechą zabawki z klocków, jest jej bardzo prosta forma. Złożona jest ona z niedużej kulki i pręcika z dwoma magnesami neodymowymi.

W naszej ofercie mamy dla Klientów też niezwykle lubiane w wielu krajach kulki NeoCube ułożone w formie sześcianu składającego się z 216 kulek zabezpieczonych warstwą metalu albo inną ochronną powłoką w dowolnym kolorze.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasza firmowa strona https://magnesy-neodymowe.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube