loading...

Nasza propozycja - magnetyczne zabawki cennik.

Magnesy neodymowe mają mnóstwo zastosowań praktycznych. Mogą one posłużyć także do zabawy. Bardzo dużą popularnością na przykład się cieszą dostępne u nas zabawki z magnesami z rodziny XMAG2, świetnie rozwijające kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie zarówno u starszych i młodszych w każdym wieku. Użyte w oferowanych przez nas inteligentnych zabawkach niezwykle mocne magnesy z neodymu, pozwalają na budowanie niesamowitych przestrzennych obiektów. Fenomenem zabawki z klocków, jest jej niesamowita prostota. Złożona jest ona z niewielkiej kulki oraz pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami.

Naszym klientom oferujemy też bardzo lubiane na całym świecie kulki magnetyczne NeoCube ułożone w postaci sześcianu który jest złożony z 216 kulek zabezpieczonych niklową warstwą albo inną ochronną powłoką w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasza strona https://magnesy-neodymowe.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube