loading...

Najnowsze informacje

Technologie silnych magnesów bardzo dynamicznie się rozwijają, naukowcy pracują intensywnie nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie stosowanie magnesów z neodymu, zaczynają sięgać po nie coraz to nowe branże przemysłowe. W naszym dziale pokazującym aktualności ze świata magnesów neodymowych każdy może przeczytać o wszystkich ciekawostkach i nowinkach związanych z tą branżą.
Staramy się prezentować między innymi najnowsze osiągnięcia inżynierów oraz rezultaty ich wieloletnich eksperymentów, ale też pokazywać inspiracje i pomysły na zastosowanie niezwykłych możliwości tego typu produktów. Najnowsze trendy, technologiczne rozwiązania, ale również niebezpieczeństwa chociażby się wiążące z większymi cenami surowców - to wszystko znajdzie się w naszych aktualnościach.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasz serwis https://magnesy-neodymowe.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube