loading...

Najnowsze informacje

Technologie wiążące się z magnesami cały czas są rozwijane, inżynierowie cały czas pracują nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Dynamicznie rośnie również zastosowanie silnych neodymowych magnesów, zaczynają sięgać po nie coraz to nowe branże przemysłowe. W naszej kategorii prezentującej aktualności ze świata magnesów można przeczytać o wszelakich nowościach oraz ciekawostkach związanych z tą branżą.
Staramy się prezentować między innymi sukcesy oraz osiągnięcia naukowców oraz efekty ich eksperymentów, ale też pokazywać nowe pomysły na użycie niezwykłych możliwości tego typu produktów. Nowe trendy, technologie produkcji, ale również ryzyka na przykład związane ze wzrostem cen surowców - wszystkie te informacje jest do znalezienia w naszym dziale z aktualnościami.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://magnesy-neodymowe.pl już nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube