loading...

Najnowsze informacje

Technologie silnych magnesów bardzo dynamicznie się rozwijają, specjaliści cały czas pracują nad ich poprawą i udoskonaleniem. Zwiększa się też bardzo dynamicznie zastosowanie silnych neodymowych magnesów, zaczynają sięgać po nie kolejne gałęzie przemysłu. W naszej kategorii prezentującej aktualne wydarzenia dotyczące silnych magnesów każdy może przeczytać o wszystkich ciekawostkach i nowinkach które się z tą branżą wiążą.
Staramy się zarówno prezentować osiągnięcia i sukcesy inżynierów i efekty ich wieloletnich eksperymentów, jak również pokazywać nowe pomysły na wykorzystanie niezwykłych możliwości tego typu produktów. Nowe trendy, technologiczne rozwiązania, ale również niebezpieczeństwa związane chociażby z większymi cenami surowców - wszystkie te informacje można znaleźć w naszym dziale aktualności.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza firmowa strona https://magnesy-neodymowe.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube