Zastosowania magnesów neodymowych

Często ludzie zadają nam pytanie : "Do czego wykorzystuje się magnesy neodymowe?". Cóż, odpowiedź jest prosta - do niemal wszystkiego.
Oto niektóre z zastosowań magnesów neodymowych.

Zamknięcia do broszur:

Grono naszych klientgów niejednokrotnie zasilają właściciele czy przedstawiciele agencji reklamowych, którzy to wykorzystują nasze magnesy m.in. do wykonywania efektownych, a przede wszystkim praktycznych zamknięć broszur, segregatorów, pudełek i innych elementów pozostających w okręgu ich zainteresowań i kompetencji.

Zabawki:

Magnesy neodymowe wykorzystywane są również do produkcji zabawek magnetycznych z serii XMAG 2. Dzięki zastososowaniu w zabawkach właśnie magnesów, stają się one niezwykłymi, o wiele bardziej atrakcyjnymi dla dzieci, niż zwykłe zabawki. Co więcej, sympatykami naszych zabawek są również dorośli.

Filtry oleju:

Nasze magnesy są często używane w samochodowych miskach olejowych, jako swoisty "filtr oleju" oraz w miejscach w których taka filtracja jest pożądana. Specjalnie na tę okoliczność powstały Magnetyzery Turbomag ®


Terapia magnetyczna:
Trudno jednoznacznie określić czy owa terapia działa, czy też nie. Niewątpliwie wiele osób może potwierdzić jej skuteczność. Terapia polega na przykładaniu magnesu wielkości adekwatnej do wielkości doskwierającego organu. Więcej informacji http://www.butterfly-mag.pl/publikacje.html i http://www.tachiona.com.pl/index.php?idf=30

O Klientów wiemy iż najczęściej do tego celu kupowane są magnesy neodymowe walcowe MW 20x2,5 mm oraz magnesy neodymow płytkowe MPL 25x9x9.

Uchwyty magnetyczne:
W naszej ofercie znajdują się również odznaczające się ogromną praktycznością uchwyty magnetyczne czy to w plastikowych czy metalowych obudowach, które cieszą się ogromnym popytem pośród nauczycieli, wykładowców oraz wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy podczas np. wygłaszania referatu.

Organizacja garażu i warsztatu:
Oferowane przez nas uchwyty na noże, klucze itp. w kształcie prostokąta pozwolą Ci zaprowadzić pożądek, ład i skład w miejscu pracy, garażu, kuchni czy warsztacie. Dzięki magnesom w kształcie podłużnych paneli niemal każde narzędzie zawierające elementy stalowe tudzież inne podatne na działanie magnesu, zostaną przyciągnięte, a w rezultacie znajdą swoje miejsce, zapewniając Ci porządek. wycieczka nad nimi.


Wykrywacze metali:
Ciekawą propozycją są również magnesy neodymowe zamknięte w metalowych uchwytach idealnie nadające się do poszukiwania skarbów zalegających na dnach jezior czy rzek. To idealne, sprzyjające zapalonym poszkuiwaczom narzędzie.

Magnesy do identyfikatorów:
Są kolejnym innowatorskim rozwiązaniem pozwalającym na wygodne i szybkie przypięcie do ubrania identyfikatora. Produkt jest absolutnie bezpieczny dla ciała i ubrania, w przeciwieństwie do identyfikatorów, których konstrukcja opiera się na szpilkach.

To naturalnie, niewielka część tego, do czego można wykorzystać nasze magnesy.
Magnesy neodymowe
, dają mnóstwo różnych możliwości ich wykorzystania.

Przekonaj się sam ... wszystko znajdziesz u nas http://www.xinxin.pl

Więcej informacji znajdziesz jeszcze :

Jeśli chcesz dokonać zakupu lub zapoznać się z całą ofertą magnesów neodymowych, zapraszamy do sklepu internetowego: Przejdź do sklepu