Uchwyty magnetyczne

Uchwyty magnetyczne to niezwykle przydatna rzecz, szczególnie w gospodarstwach domowych, w których głową rodziny jest "złota rączka". Dzięki niemu można wyciągnąć np. z wody, zbóż i tym podobnych, niemal wszystko, co jest żelazne. Z powodzeniem używane są przez nurków, żądnych odnalezienia skarbów zalegających na dnach rzek, jezior etc.
Innym zastosowaniem wspomnianych uchwytów jest wyciąganie wgnieceń na błotnikach samochodowych tz. PDR.
PDR z angielskiego Paintless Dent Repair (Usuwanie wgnieceń bez lakierowania) jest coraz powszechniej stosowana ponieważ naprawy karoserii (wgnieceń) samochodu, które mogą być wykonane bezinwazyjnie poprzez odciąganie wypychanie są coraz popularniejsze.

Powszechne stosowanie wytrzymałego metalu w samochodach i sprężysta powłoka lakiernicza pozwoliła PDR stać się realną alternatywą dla tradycyjnych technik napraw nadwozia nie tylko dzięki magnesom neodymowym.


Podczas takich operacji trzeba pamiętać by robić to przy użyciu warstwy zabezpieczającej przed mechanicznymi uszkodzeniami lakieru. Może to być fragment grubego materiału, książka itd.
Moc udźwigu naszych największych magnesów wynosi 250 kg. Poza tym uchwyty w połączeniu z magnesami, wykorzystywane są jako tzw. separatory magnetyczne oddzielające substancje ferromagnetyczne od materiałów sypkich i płynnych.

Wszystkie uchwyty magnetyczne z magnesami neodymowymi to produkty bardzo wytrzymałe są tak spasowane, abyś nie musiał już nic więcej dokładać do zestawu. Niezależnie czy masz rączkę drewnianą czy szekle do liny zestaw posiada blachy osłonowe i śruby mocujące.

Jeśli chcesz dokonać zakupów lub zapoznać się z całą naszą ofertą na magnesy neodymowe i nie tylko ...
zapraszamy do sklepu internetowego: http://xinxin.pl/uchwyty-magnetyczne.html