Magnesy neodymowe - moc z ziemi ...

Firma Xinxin Polska została założona w 2005 roku. Z niewielkiej firmy działającej na terenie podwarszawskiego Ożarowa Mazowieckiego, w ciągu 14 lat wyrosła na lidera polskiego rynku magnetycznego. Xinxin Polska jest wiodącym producentem i eksporterem magnetycznych produktów w Polsce oraz zachodniej i wschodniej Europie (Niemcy, Wielka Brytania, Litwa, Rosja).

Pod koniec 2016 roku XINXIN POLSKA została kupiona przez DHit sp. z o.o. dzięki czemu powiększyła swoim zasięgiem działania (nie tylko w branży magnetycznej) jak rónież technologiami (branży IT).
W naszej ofercie magnetycznej znajduje się wiele rodzajów magnesów, występujących pod różnymi postaciami, począwszy od czystego magnesu, a skończywszy na gotowym produkcie, w którego skład oczywiście wchodzą magnesy najczęściej - magnesy neodymowe. Posiadamy również magnesy samarowo-kobaltowe (w/g potrzeb Klienta), uchwyty magnetyczne, separatory magnetyczne, zabawki magnetyczne oraz inne produkty magnetyczne w/g specyfikacji i upodobań Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://www.xinxin.pl